Medale podczas inauguracji Pucharu Polski w biegach na nartorolkach

W dniach 5-6 września uczniowie naszej szkoły z sekcji narciarstwa biegowego wzięli udział w zawodach rozpoczynających cykl Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. W pierwszym dniu rywalizacja miała miejsce na drodze z Podzamcza na Zachełmie 3,2km ze startu wspólnego stylem klasycznym.

Jakub Kowalski zajął 3 miejsce w kategorii Juniorów młodszych, a wśród Polaków był 1 🏆🥇
Kinga Mareczek w Juniorkach młodszych zajęła 4 miejsce 👏🔥💪
Kacper Fugiel po wielu przygodach na trasie (złamany kij, wywrotka 😬) ukończył bieg na 12 pozycji w Juniorach młodszych.👏🔥💪 W tej samej kategorii
Kacper Bezubka zajął 14 miejsce👏🔥💪
Jakub Tretalski w Młodzikach zakończył bieg na 8 pozycji👏🔥💪
Trener Adrian w seniorach zajął 4 miejsce (3 z Polaków)👏
W drugim dniu odbyły się biegi interwałowe na trasach Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej w Jeleniej Górze Sobieszowie.
Kinga Mareczek zdobyła złoto w kategorii Juniorek młodszych 🥇🏆👏💪
Jakub Kowalski zdobył srebro w Juniorach młodszych ( pierwszy wśród Polaków) 🥈🏆👏💪
Kacper Fugiel zajął 7 miejsce a Kacper Bezubka 13 miejsce w Juniorach młodszych 👏💪 Jakub Tretalski nie ukończył biegu, lecz walczył dzielnie od początku 👏💪
Trener Adrian zajął 3 miejsce w seniorach (2 🇵🇱) 🥉👏🏆
Po dwóch biegach Jakub Kowalski i Kinga Mareczek są liderami w cyklu Pucharu Polski 👏👏