Biegacze narciarscy z medalami MP na nartorolkach

W dniach 12-13.09.2020r. odbyły się Mistrzostwa Polski w biegach na nartorolkach na trasach COS OPO w Zakopanem. Na końcowy wynik składały się 3 różne biegi.  W sobotę rano odbył się prolog na 1500m łyżwą, który miał na celu rozstawić zawodników do wieczornego biegu ze startu wspólnego klasykiem. W niedzielę rozegrany został bieg na dochodzenie łyżwą, a zawodnicy startowali ze stratą czasową uzyskaną podczas biegu sobotniego. Tytuł Mistrza Polski otrzymał zawodnik który w niedzielnym biegu jako pierwszy przekroczył linię mety.

Nasi Juniorzy młodsi Jakub Kowalski oraz Kinga Mareczek zakończyli rywalizację na 3 miejscach zdobywając brązowe medale Mistrzostw Polski.

Kacper Fugiel z biegu na bieg plasował się coraz wyżej ostatecznie zajmując 6 miejsce

Kacper Bezubka został sklasyfikowany na 13 pozycji.

Przy Mistrzostwach Polski został rozegrany Puchar Polski młodzików, w którym Jakub Tretalski w biegu klasykiem na 3km zajął 14 miejsce, a w biegu łyżwą na 5km 17 miejsce.

Zdjęcia: pzn.pl, skipol.pl, własne