Zdalne treningi saneczkarzy SMS

Zdalne treningiem w czasie epidemii wymagają dużego zaangażowania uczniów jak i trenerów. Chęć urozmaicenia treningów można wspomagać grami logiczni pomieszanymi z ćwiczeniami fizycznymi. Gra „chińczyk na sportowo” bardzo dobrze się wkomponowała w dzisiejsze ramy epidemii.

Uczniowie SMS Karpacz nie odpuszczają treningów zdalnych i codziennie łączą się za pośrednictwem platformy na wideokonferencje z trenerami szkolnymi, aby sprawnie przeprowadzić jednostkę treningową w warunkach domowych.

Wszyscy uczniowie stosują się do zaleceń #zostańwdomu i wiedzą, że trzeba przetrwać ten trudny okres i być formie, aby realizować swoje cele sportowe w nadchodzącym sezonie 2020/2021.

Nauka zdalna jest związana bezpośrednio z zajęciami sportowymi, podczas wideokonferencji omawiamy ciekawostki związane z treningiem i nie tylko, mamy kilka konkursów typowania 10 TOP piosenek przy których każdy najchętniej ćwiczy.

Trener Tomek zainicjował szukanie po za treningiem swoich starych zdjęć z początku kariery saneczkowej, które ma spowodować szybsze przetrwanie epidemii i wywołać lawinę pięknych wspomnień.  Spotkanie przy kamerach służy również motywowaniu zawodników do pracy w domu i nauki oraz rozładowuje atmosferę powstałą w skutek epidemii koronawirusa.

My wiemy jedno- walczymy o lepszą formę sportową i edukacyjną w domu. Zostańcie w domu. Damy radę.

Skip to content