Relacja z zawodów międzyszkolnych z siatkówki

Dnia 09.12.2022 roku, na hali sportowej DZS w Karpaczu, odbyły się zawody międzyszkolne z siatkówki w ramach „Licealiady”. Zawody miały rangę powiatową, zwycięzcy tej rywalizacji awansowali do finału strefowego.

W rywalizacji wzięły udział po trzy szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców:  Dolnośląski Zespół  Szkół z Karpaczu,  Zespół Szkół Technicznych i Licealnych z Piechowic  i Zespół Szkół Ogólnokształcących z Kowar.

Nasze dziewczęta wygrały swoje mecze zajmując  I miejsce, natomiast chłopcy w pierwszym meczu po bardzo wyrównanej grze i Tie-breaku  musieli uznać wyższość  zespołu z Piechowic. Wygrywając drugi mecz ostatecznie uplasowali się II miejscu.

Skład drużyn DZS Karpacz:

  • Dziewczęta- Zofia J. kl. 4tp, Karina N, kl. 3a, Weronika P, kl. 3a, Oliwia P. kl. 2a, Blanka W. kl. 2a, Zuzanna G kl. 1as.  Gabriela P kl. 1t
  • Chłopcy-  Kacper K. kl. 4t, Marcel F. kl. 4t, Rafał M. kl. 4, Szymon W. kl. 4t, Wiktor P. kl. 4t, Jan G. kl. 4l, Przemysław  Ś. kl. 4l, Amadeusz R. kl. 3a, Dawid P. kl. 4tp,  Marcel K. kl. 4tp. Kamil K. kl. 3a

Możemy być dumni z postawy naszych uczniów na parkiecie jak i poza nim- potrafili wzajemnie się dopingować i rywalizować w atmosferze fair play.

Skip to content